Najczęściej zadawane pytania

Hasło do Waszego konta online jest wysyłane w momencie zakupu na mail podany w zamówieniu - może trafić do folderów "SPAM" lub "OFERTY". Później hasło jest do zmiany w ustawieniach konta ;)

Należy zresetować aktualne hasło i otrzymać nowe wchodząc na stronie głównej w zakładkę "Platforma", następnie klikając "Nie pamiętasz hasła?" i wpisując mail podany w zamówieniu. Nowo wygenerowane hasło pojawi się automatycznie na mailu (może znaleźć się w folderach "SPAM" lub "OFERTY"). Następnie w ustawieniach konta można zmienić hasło na własne. W razie dalszych problemów skontaktujcie się z naszą obsługą ;)

Wysyłkę F.army Kompendium wykonujemy maksymalnie w ciągu 48h od zakupu przy czym najczęściej jest wysyłana już kolejnego dnia roboczego. Pamiętajcie, aby do tej daty doliczyć 1-2 dni czasu na dostawę!

Oferujemy zarówno wysyłkę przez kuriera jak i paczkomat. Z Kompendium F.army wysyłka jest GRATIS!

Tak, istnieje taka możliwość jednak nie zalecamy takiej formy. Kompendium i platforma są ze sobą kompatybilne i do kompleksowej nauki zalecamy korzystanie z obydwu form razem.

Jako team F.army cały czas się rozwijamy. Całe przedsięwzięcie rozpoczęło się kilka lat temu jako inicjatywa studencka pod nazwą ERpendium. Z czasem powiększaliśmy grono naszego teamu, dzięki czemu dziś z dumą możemy przedstawić Wam F.army. Kompendium i Platformę tworzoną przez lekarzy i podpartą rozbudowaną bibliografią. Znajdziecie w niej rzetelne informacje poparte podręcznikami akademickimi, publikacjami naukowymi oraz wiedzą kliniczną.

Obydwa z nich poruszają te same tematy. Część z informacji celowo się pokrywa, co ułatwia zapamiętywanie informacji. F.army platforma to uzupełnienie do nauki z F.army Kompendium.

Tak, specjalnie dla Was udostępniliśmy na stronie internetowej film pokazowy, abyście mogli zapoznać się z ich formą.

Jak najbardziej tak! Nasza Platforma działa zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety

Dostęp do platformy kończy się z dniem 19.09.2021r. Oznacza to, że macie do niej dostęp przez cały czas trwania roku akademickiego!

W ofercie mamy 2900 sztuk wydrukowanego kompendium F.army, zaś dostęp do platformy jest nielimitowany.

Wszystkie promocje jakie oferujemy w danej chwili znajdziecie na naszej stronie w zakładce “Promocje”

Możesz korzystać z F.army platformy na różnych nośnikach, jednak logując się na nowe urządzenie, zostaniesz automatycznie wylogowany z poprzedniego. Służy to zabezpieczeniu strony i materiałów F.army.