Najczęściej zadawane pytania

Hasło do każdego konta online jest wysyłane do 24 godzin od daty zakupu na mail podany w zamówieniu - może trafić do folderów "SPAM" lub "OFERTY". Później hasło jest do zmiany w ustawieniach konta ;). Jeśli po tym czasie nie otrzymasz linku aktywacyjnego możesz się z nami skontaktować za pomocą Facebooka lub poczty e-mail.

Należy zresetować aktualne hasło i otrzymać nowe wchodząc na stronie głównej w zakładkę "Platforma", następnie klikając "Nie pamiętasz hasła?" i wpisując mail podany w zamówieniu. Nowo wygenerowane hasło pojawi się automatycznie na mailu (może znaleźć się w folderach "SPAM" lub "OFERTY"). Następnie w ustawieniach konta można zmienić hasło na własne. W razie dalszych problemów skontaktuj się z naszą obsługą ;)

Wysyłkę Mind.Booka wykonujemy maksymalnie w ciągu 48h od zakupu przy czym najczęściej jest wysyłana już kolejnego dnia roboczego. Pamiętajcie, aby do tej daty doliczyć 1-2 dni czasu na dostawę!

Oferujemy zarówno wysyłkę przez kuriera jak i do paczkomatu. Przy zakupie Mind. Booka wysyłka jest GRATIS!

Platforma zawiera 71 filmików mnemotechnicznych. W tym roku oprócz kompletu treści z Kompendium F.army wraz z ich poszerzeniem w formie prezentacji dołączamy również bazę pytań oraz ćwiczenia ułatwiające efektywną naukę. 

Jako team F.army cały czas się rozwijamy. Całe przedsięwzięcie rozpoczęło się kilka lat temu jako inicjatywa studencka pod nazwą ERpendium. Z czasem powiększaliśmy grono naszego teamu, dzięki czemu dziś z dumą możemy przedstawić Wam Mind. Book i Platformę tworzoną przez lekarzy i podpartą rozbudowaną bibliografią. Znajdziecie w niej rzetelne informacje poparte podręcznikami akademickimi, publikacjami naukowymi oraz wiedzą kliniczną.

Mind.Book został tak skonstruowany, aby stanowić papierowe uzupełnienie Platformy w formie repetytorium i krótkiej powtórki przed zajęciami. Pełne treści oraz dodatkowa baza pytań i ćwiczenia są dostępne na Platformie, dlatego zachęcamy do zakupu zestawu.

- wypełnij formularz zwrotu, który następnie dołącz do wysyłanej przesyłki lub wyślij skan na maila: kontakt@corpusfarmy.pl

- pamiętaj, że zwracany produkt powinien być w takim samym stanie, w jakim został dostarczony!

- na wskazane przez Ciebie konto bankowe wyślemy również równowartość poniesionych przez Ciebie kosztów wysyłki

Zwrotu i reklamacji możesz dokonać 2 tygodnie od odbioru przesyłki!

Jak najbardziej tak! Nasza Platforma działa zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Od listopada planujemy też wprowadzenie aplikacji mobilnej.

Dostęp do Platformy trwa w zależności od wykupionego czasu subskrypcji. Data rozpoczęcia to data zakupu produktu.

Do czasu wprowadzenia aplikacji mobilnej, platforma nie jest dostępna w przeglądarce w telefonach iPhone. Działa na urządzeniach typu Macbook.

Wszystkie promocje jakie oferujemy w danej chwili znajdziecie na naszej stronie w zakładce “Promocje”. Warto obserwować nasze profile w mediach społecznościowych, bo tam na bieżąco zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach na nasze produkty.

Możesz korzystać z F.army Platformy na różnych nośnikach, jednak logując się na nowe urządzenie, zostaniesz automatycznie wylogowany z poprzedniego. Służy to zabezpieczeniu strony i materiałów F.army.